Efektowne prezenty na Pierwszą Komunie Świętą dla dziewczynek!

Zgodnie z tradycją, dzieci przystępujące do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, są obdarowywane prezentami przez bliskich. Oczywiście nieco inne podarki, ucieszą młodych chłopców, a inne dziewczynki. Dlatego, watro wcześniej zastanowić się nad prezentami na komunię, by sprawić udaną niespodziankę. Szukając pomysłu na prezenty dla dziewczynek, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Top 5 prezentów na komunię dla dziewczynki!

Czytnik e-book

Zdecydowanie trafny prezent dla młodych miłośniczek literatury. Nowoczesny czytnik książek to rozwiązanie niezwykle poręczne, ekonomiczne i ekologiczne. Taki sprzęt zapewnia dostęp do wielu pozycji literackich dla młodych, jak i starszych.

Złote kolczyki

Dla młodych dziewczynek Pierwsza Komunia Święta, to też moment na niewielkie zmiany w sobie. O tuż to właśnie po komunii, większość dziewczynek ma przekuwane uszy i zaczyna nosić kolczyki. Zatem są one świetnym wyborem na prezent komunijny.

Aparat fotograficzny

To dość tradycyjny prezent na komunię, który na pewno ucieszy młode damy. Wstępujące za chwilę w wiek nastoletni dziewczynki, bardzo lubią fotografie. Taki sprzęt posłuży im nie tylko do zabawy, ale pozwoli również uchwycić i zatrzymać na dłużej wspomnienia z dziecięcych i nastoletnich lat.

Rolki

Są uwielbianym przez dzieciaki sprzętem sportowym. Pozwalają na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, czego młodzież bardzo potrzebuje.

Elektryczna hulajnoga

Ten sprzęt z kolei dopiero co, zdobywa popularność, ale niezwykle szybko. Nowoczesne hulajnogi są zdecydowanie, czymś na miarę młodych ludzi i zapewnią im mnóstwo rozrywki.

O prezent na Komunię Świętą warto zadbać jak najwcześniej. Przypomnijmy, że ostatnio w wielu miastach w Polsce terminy w Kościele są ciągle zmieniane. Podobnie było w Żorach, gdzie jak czytamy na stronie zoryinfo.pl, uroczystość przyjęcia pierwszej Komunii Świętej została przełożona z maja na wrzesień.