Znicz z grawerem czy podstawka z dedykacją? – personalizowane ozdoby na grób

Kiedy na zawsze odchodzi osoba, która była nam bardzo bliska, nasze serce rozpada się na tysiące drobnych kawałków. Zapewne tak wiele jeszcze chcielibyśmy jej przekazać lub wyrazić uczucia. Swoje oddanie można okazać na różne sposoby. Zwykle jest to dbanie o grób i dekorowanie go w zależności od zbliżającej się okazji. Doskonałą opcją jest ozdoba pomnika poprzez znicze z grawerem lub personalizowane podstawki. Sprawdź kilka naszych propozycji, a z pewnością uda Ci się wybrać idealną!

Znicz z grawerem – personalizowana ozdoba grobu

Ciekawe ozdoby na grób kupisz na Wspomnienie.net. To strona pełna oryginalnych wzorów dedykacji i form upamiętnienia zmarłej osoby. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiednią dekorację. Znicz z grawerem może posiadać daszek i podstawkę w jednej z kilku wersji kolorystycznych: białej, czarnej lub grafitowej. Pieczołowicie wykonany grawer nada mu osobistego charakteru. Za sprawą nowoczesnej technologii grawerowania, zarówno tekst, jak i grafiki, mogą cieszyć oko przez długi czas. Znicze z grawerem to niepowtarzalna dekoracja na grób, która pomoże wyrazić to, co niewypowiedziane. 

Podstawka pod znicze – oryginalna dekoracja na grób

Warto wziąć pod uwagę zakup podstawki pod znicze z dedykacją. Ten produkt także cieszy się dużą popularnością. Dzięki wykonaniu z grubej pleksi bez problemu przetrwa różne warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię podstawka pod znicze czarna, biała czy transparentna, każda z nich będzie wyjątkowa. Postaw na personalizację prosto z serca. Wiersz, miłosne wyznanie czy kilka szczerych słów? Wybierz wzór, który najbardziej oddaje to, co chcesz przekazać. Dopełnieniem tekstu będzie grafika bądź zdjęcie.

Podstawki pod znicze z dedykacją – różne kształty

W ofercie znajdziesz podstawki pod znicze w kilku kształtach. Jeden z najczęściej wybieranych – kształt serca sprawdzi się do ozdoby grobu osoby, którą obdarzyliśmy szczególną miłością. Podstawka krzyż jest nieco bardziej uniwersalna. Najprostszym i najbardziej standardowym kształtem tego produktu jest prostokąt. Minimalistyczna podstawka pod znicz z nadrukiem będzie pasować do niemal każdego pomnika. To doskonały wybór, jeśli zależy nam na subtelnej dekoracji.

Podstawka pod znicz ze zdjęciem zmarłego

W ostatnich latach wiele osób odchodzi od umieszczania na nagrobku fotografii zmarłej osoby. Niektórzy wciąż jednak czują taką potrzebę. Chcą zachować w pamięci jej wizerunek na dłużej. Doskonałym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest podstawka pod znicz ze zdjęciem. Wybierz ulubioną fotografię danej osoby, a zostanie umieszczona tuż przy tekście dedykacji. To oryginalny i piękny sposób na upamiętnienie zmarłego. 

Podstawka z lampionem

Ciekawym połączeniem jest również podstawka pod znicz i lampion. Personalizacja pojawia się wówczas na pierwszym elemencie, który może być czarny lub biały. W takich samych kolorach dostępne są detale znicza. Wybierz zestawienie identycznych barw lub postaw na kontrast. Daj wyraz swojej tęsknocie za zmarłym w wyjątkowy sposób!