Prezent na Chrzest od chrzestnej – podaruj pamiątkę z personalizacją!

Matka chrzestna odgrywa bardzo ważną rolę nie tylko podczas samej ceremonii Chrztu, ale przez całe życie dziecka. Troszczy się o nie i wspiera w pielęgnowaniu wiary. Zgodnie z tradycją maluszek dostaje prezent na chrzciny od matki chrzestnej. Najczęściej jest to coś, co upamiętni dzień przyjęcia przez dziecko sakramentu Chrztu. Już niedługo sama zostaniesz chrzestną? Koniecznie zobacz nasze pomysły na upominki z okazji Chrztu, a na pewno znajdziesz idealną pamiątkę!

Prezenty na chrzciny – gdzie szukać upominku?

Wybierając pamiątkę tak ważnej uroczystości jak Chrzest, warto kierować się tym, by była wyjątkowa i cieszyła maluszka przez długi czas. Wejdź na Prezenty na Chrzest, gdzie znajdziesz masę propozycji prezentowych. Mogą mieć elegancki lub praktyczny charakter. Przeglądaj kategorie w zależności od tego, czy szukasz upominku dla chłopca czy dziewczynki. Prosta obsługa strony oraz szybka dostawa sprawią, że zakup prezentu będzie niezwykle wygodny.

Klasyczny prezent na Chrzest od chrzestnej – biała szatka i świeca

Jednym z najbardziej klasycznych pomysłów na prezent na Chrzest od chrzestnej jest pamiątkowa szatka i świeca z personalizacją. Pokaż swoje zaangażowanie i wybierz wyjątkowy podarunek z osobistą dedykacją. Na świecy umieszczone zostanie serce z grawerem, a szatkę oraz szkatułkę zdobić będzie kolorowy nadruk. Personalizacja upominków imieniem to doskonały sposób, by stały się niezwykłymi pamiątkami.

Prezent na Chrzest dla dziewczynki – medalik z personalizacją

Biżuteria to piękna pamiątka Chrztu od matki chrzestnej, którą dziewczynka będzie mogła mieć zawsze przy sobie. Srebrne oraz złote medaliki dostępne w sklepie Prezenty na Chrzest wykonane są z dbałością o każdy detal. Ich największą zaletą jest jednak fakt, że możesz umieścić na nich personalizację. Najlepiej zdecydować się na medalik z grawerem imienia dziecka. Takie podarunki są najlepszymi symbolami życia w wierze.

Oryginalny prezent na Chrzest dla chłopca – pozytywka z dedykacją

Zależy Ci na znalezieniu produktu który posiada mnóstwo uroku? Coraz bardziej popularne stają się pamiątki Chrztu Świętego w postaci pozytywek. Te eleganckie podarunki są nie tylko ozdobą pokoiku dziecka, ale mogą również ukołysać malca do snu za pomocą spokojnej melodyjki. Pozytywka karuzela z personalizacją będzie oryginalnym i praktycznym upominkiem dla obdarowanej osoby.
 pozytywka z grawerem na Chrzest

Jaka powinna być pamiątka Chrztu Świętego od chrzestnej?

Prezent od matki chrzestnej powinien być jedną z pamiątek, która nawet po latach wywoła emocje i będzie ważna dla dziecka. Z tego powodu wiele osób decyduje się na podarunki takie jak szklane serce statuetka z nadrukiem. Umieszczone na niej imię obdarowanej oraz życzenia upamiętnią piękny dzień Chrztu Świętego. Dedykacja uczyni pamiątkę niepowtarzalną, co z pewnością zostanie docenione.

Prezent na Chrzest od matki chrzestnej

Niewątpliwie do obowiązków rodziców chrzestnych należy dbanie o rozwój duchowy maluszka. Jeśli zależy Ci na podarunku o religijnym charakterze, świetnym pomysłem jest biblia dla dzieci. Malec będzie dorastać czytając piękne opowiadania i podziwiając starannie wykonane ilustracje. Prezent na chrzciny od matki chrzestnej to przecież pamiątka na długie lata.

 biblia dla dzieci na Chrzest

Personalizowane prezenty na Chrzest

Chrzest Święty to chwila, którą warto upamiętnić wyjątkowym prezentem. Jako chrzestna, z pewnością chciałabyś, by Twój upominek był pamiątką na całe życie. Spraw maleństwu prezent na Chrzest z personalizacją. Na wspomnianej stronie dostępne są oryginalne podarunki, które możemy spersonalizować. Niech grawer lub nadruk przypomina dziecku o tym ważnym dniu.

undefined