Uroczyste pasowanie na ucznia

W dniu 14.10 2015 r -  w Społecznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyła się wielka uroczystość- był to nie tylko dzień poświęcony nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ale także święto naszych najmłodszych uczniów- uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Ceremonię ślubowania, a następnie akt pasowania poprzedziła akademia przygotowana specjalnie na tę uroczystość. W akademii brali udział uczniowie ze wszystkich klas. 

Po części artystycznej nastąpiła ceremonia ślubowania, a następnie akt pasowania dokonany przez pana kierownika wydziału oświaty- Ryszarda Graczyka.

Starsi i młodsi koledzy wraz z wychowawcami pamiętali  o swoich młodszych kolegach i przygotowali dla nich wspaniałe upominki. To nie były jedyne prezenty, które uczniowie otrzymali. Wielką niespodzianką okazał się pyszny tort, z dedykacją dla naszych pierwszaków.

Miłym akcentem ze strony uczniów i rodziców było podziękowanie nauczycielom za ich pracę i wręczenie upominków z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

Apel zakończył się przemówieniami: przedstawiciela rady rodziców pani Anny Gross, pani dyrektor Agnieszki Szulc oraz pana Ryszarda Graczyka.

 Po przemówieniach uczniowie i rodzice wraz z wychowawcami- panią Aldoną Janikowską i Katarzyną Domagałą udali się do klasy na wspólne świętowanie.

Zdjęcia z imprezy w galerii